Akcja „Podarujmy uśmiech” „ Serducho dla Przedszkolaka”

Akcja „Podarujmy uśmiech”

„Jest taki dzień
Bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień
W którym gasną wszelkie spory

Jest taki dzień
W którym radość wita wszystkich
Dzień, który już
Każdy z nas zna od kołyski”

Ten dzień, o którym mówią słowa pastorałki to dzień Wigilii, to dzień kiedy nie wolno zapomnieć o drugim człowieku, dlatego aby pamięć o naszych BLIŻNICH nie zanikła uczniowie naszej szkoły w ramach akcji „Podarujmy uśmiech” wykonali kartki świąteczne dla osób samotnych, chorych i niepełnosprawnych, aby choć tym małym gestem ofiarować uśmiech dla drugiego człowieka. Wielkie słowa podziękowania w tym miejscu należą się dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom zaangażowanym w tę akcję a są to panie Dagmara Szymkiewicz, Agata Kopeć, Beata Piasecka, Agnieszka Kalemba, Dorota Chyb, Marzena Gała, Patrycja Zemsta, Paulina Bolmińska-Baran.

Kartki świąteczne z życzeniami zostały przekazane do  mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Zagnańsku, dla podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Belnie oraz do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zagnańsku.

Krzysztof Śmigiel