Nawigacja

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019 | Ważniejsze osiągnięcia uczniów w różnych konkursach rok szkolny 2018/19 | Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018 SP | Osiągnięcia uczniów SP nr 2 w Zagnańsku w sporcie 2017/18 | Osiągnięcia uczniów w konkursach w roku szkolnym 2016/17 | Osiągnięcia sportowe sp rok szkolny 2016/17 | Osiągnięcia sportowe gimnazjum rok szkolny 2016/17 | Sukcesy uczniów Gimnazjum w Zagnańsku w roku szkolnym 2015/2016 | Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zagnańsku   w roku szkolnym 2015/2016 | Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w Zagnańsku w roku szkolnym 2014-2015 | Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zagnańsku w roku szkolnym 2014-2015 | Podsumowanie osiągnięć w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów gim w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia sportowe uczniów SP w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów SP w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/13 | Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2011/2012 | Osiągnięcia uczniów SP w roku szkolnym 2011/2012 | Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011 | Osiągnięcia uczniów w I semestrze 2010/2011 | Osiągnięcia uczniów w r. szk. 2009/2010

Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zagnańsku w roku szkolnym 2014-2015

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zagnańsku  w roku szkolnym 2014/2015

Tabela 12.  Konkursy Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia/opiekuna

Nazwa osiągnięcia

 

Konkurs Humanistyczny

Damian Zieliński

Op.Iwona Ratajek

finalista

 

XX Konkurs Biblijny

Damian Zieliński

Op.Henryka Górzyńska

laureat

 

 

 

 

Tabela 13. Inne konkursy i przeglądy.

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny”

Piotr Miernik

Jagoda Kubicka

Krzysztof Mola

Op.Bożena Grudzień

Anna Lis

Anna Lis

 

bardzo dobry

Wyróżnienie

Wyróżnienie

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Amelia Dąbrowska

 

 

 
Klaudia Knez

Jakub Matla 

 

Op.Aleksandra Zagórska

 

najwyższy wynik      w szkole w kategorii Kittens (kl.III - IV)

 

najwyższy wynik        w szkole w kategorii Bunnies (kl. V – VI)

 

Konkurs kolęd                     i piosenek świątecznych w języku obcym

Magdalena Lis

Wiktoria Szcześniak

 

Wiktor Zagórski

Sara Staniec

Matylda Szostek

 

Hanna Cieślak

Julia Mazurkiewicz

Zuzanna Bolmińska

Vanessa Zarzecka

Maja Spocińska

Weronika Wójcicka

Agata Lisińska

 

Op.Piotr Radzewicz

Paulina Baran

Aleksandra Zagórska

Dorota Starz

I miejsce

 

 

II miejsce

 

 

 

III miejsce

 

 

 

Szkolny Konkurs Biblijny

Damian Zieliński

Jakub Matla

Tobiasz Studniarski

 

op.Henryka Górzyńska

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Przedszkole i SP

Antonina Zalewska

Olaf  Tutaj

Małgorzata Cieślak

 

Op.Henryka Górzyńska

Bożena Musiał

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

 

Natalia Strzelec

Dominika Kubicka

Julia Kurek

 

Op.Henryka Górzyńska

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

 

Kinga Świszczorowska

Zofia Palus 

Sara Staniec

Aleksandra Jończyk

Beata Barańska

 

Op.Henryka Górzyńska

Bożena Musiał

I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

 

Szkolny Konkurs Szopek ( P i SP)

Amelia Grzela

Lena Jabłońska

Antonina Zalewska

 

op. Henryka Górzyńska

Bożena Musiał

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Helena Studniarska

Dominika Kubicka

Julia Chmielewska

 

Op.Henryka Górzyńska

Bożena Musiał

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Tobiasz Studniarski

Jakub Piskulak

Mikołaj Stąpór

 

Op.Henryka Górzyńska

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Konkurs plastyczny „Warto jest chcieć”

 

Zuzanna Węgier

 

Op.Anna Gębska

Finalista

 

Ulubiona postać z bajki

Reczyńska Maja

 

 

I miejsce

 

Ozdoba choinkowa

Aleksandra Miernik

Amelia Nawara

Anna Stępień

Kamila Zając

Julia Misztal

I miejsce

 

 

 

II miejsce

 

 

Symbole Świąt Wielkanocnych

Aleksandra Miernik

Jan Tymborowski

I miejsce

 

 

Moje wyobrażenie               o Tetrapodzie                           z Zachełmia

Helene Studniarska

 

 

 

 

Anna Stępień

 

 

Łucja Wiech

 

 

 

 

Oliwia Wojtaś

 

Julia Grabowska, Magdalena Świszczorowska klasa

 

Paulina Bąk

 

 

Julia Grzegorczyk

 

 

 

op. Nauczyciele

kl I-III

Jagoda Dziedzic

Ewelina Kundera

 

 

 

I miejsce ( w kat. literackiej - opowiadanie) oraz wyróżnienie w kat. Prac plastycznych

 

I miejsce (w kat. Literackiej – wiersz)

 

I  miejsce (w kategorii literackiej wiersz)-Moje wyobrażenie

o Tetrapodzie

 

II miejsce – konkurs plastyczny

I miejsce- konkurs plastyczny

 

 

II miejsce- konkurs plastyczny

 

II miejsce - konkurs literacki

 

 

„Barwy jesieni”

 

 

 

 

Wojciech Zwierzchowski

 

 Zuzanna Grabowska

I miejsce

 

 

I miejsce

 

 

Szkolny konkurs

ortograficzny

Julia Mazurkiewicz

Mateusz Matla

Hanna Cieślak

Paulina Bąk

Weronika Pękowska

 

Zuzanna Kozieł

Kamil Łuszczek

Ola Nowak

Maria Foks

Weronika Krzyżak

Wiktoria Buczyńska

I miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

 

I miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

 

Konkurs „Magia Świąt Bożego Narodzenia”

Julia Grabowska

Dominika Kubicka

 

op. Zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

 

 

I miejsce

 

I miejsce

 

 

Konkurs Szopek

Paulina Bąk

Wiktoria Kołda

 

op.Henryka Górzyńska

Bożena Musiał

I miejsce

III miejsce

 

 

 

 

Tabela 14. Sukcesy sportowe uczniów.

 

Nazwa zawodów/

Organizator

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa osiągnięcia

Imię i nazwisko opiekuna

Gminny Turniej Piłki Nożnej SP/Gmina, Szkolny Związek Sportowy

Piotr Górzyński

Michał Grzybowski

Dariusz Mączka

Eryk Żak

Maciej Błaszczyk

Maciej Jonko

 

Op.Dorota Wikło

II miejsce

 

 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego SP/Gmina, Szkolny Związek Sportowy

Michał Grzybowski

Dariusz Mączka

 

Op.Dorota Wikło

II miejsce

 

 

Gminny Turniej Gier             i Zabaw SP/Gmina, Szkolny Związek Sportowy

Michał Grzybowski

Piotr Górzyński

Dariusz Mączka

Maciej Błaszczyk

Oliwia Kocz

Beata Barańska

Klaudia Knez,

Katarzyna Ozimek

 

Op.Dorota Wikło

 

II miejsce

 

Klasa

Filip Piwowarczyk

Mateusz Jeruzalski

Tomasz Szcześniak

Piotr Olesiński

Matylda Szostek

Sara Staniec

Lena Wiech

Zuzanna Błaszczyk

 

Op.Anna Zalewska

I miejsce

 

Gminny Turniej Mini-Piłki Siatkowej SP/Gmina, Szkolny Związek Sportowy

Oliwia Kocz

Gabriela Rajczyk

Beata Barańska

Katarzyna Ozimek

Klaudia Knez

Magdalena Sosnowska  

Sara Staniec

Matylda Szostek

Zofia Palus

Lena Wiech

 

Op.Dorota Wikło

Anna Zalewska

II miejsce

 

Świętokrzyska Liga Badmintona Szkół Podstawowych/

ŚZBad. Kielce,

UKS „Tęcza” Zagnańsk

Oliwia Kocz

Martyna Szechnicka

Matylda Szostek

Sara Staniec

Lena Wiech

Dariusz Mączka

Filip Piwowarczyk

Mateusz Jeruzalski

Antoni Strzelec

 

Op.Dorota Wikło

Anna Zalewska

Drużynowo II miejsce Powiat

 

 

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Finał Wojewódzki w Drużynowym Turnieju Badmintona Szkół Podstawowych/

Wojewódzki Związek Sportu Szkolnego

 

Oliwia Kocz

Sara Staniec

 

 

Dariusz Mączka

Filip Piwowarczyk

 

Op.Dorota Wikło

Anna Zalewska

 

 

 

III miejsce                        w województwie

 

 

IV miejsce                         w województwie

 

 

 

 

 

Ogólnopolski Turniej Badmintona Młodzików Młodszych Suchedniów 2015r./

Polski Związek Badmintona

Oliwia Kocz

 

Op.Dorota Wikło

Anna Zalewska

 

II m-ce w grach deblowych

V m-ce w grach singlowych

 

Międzynarodowy Turniej Młodzików Młodszych Suchedniów 2015r./ Polski Związek Badmintona

Oliwia Kocz

 

III miejsce w grach deblowych

Dorota Wikło

Anna Zalewska

 

Finał Świętokrzyskiej Ligi Badmintona Szkół Podstawowych/

ŚZBad. Kielce,

UKS „Tęcza” Zagnańsk  

Dariusz Mączka

Filip Piwowarczyk

Mateusz Jeruzalski

Antoni Strzelec

Oliwia Kocz

Matylda Szostek

Sara Staniec

Zuzanna Błaszczyk

 

Op.Dorota Wikło

Anna Zalewska

 

 

 

IV miejsce                            w województwie

 

 

 

V miejsce                              w województwie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku
    26-050 Zagnańsk ul. Turystyczna 59
  • (41) 31-13-275

Galeria zdjęć