Nawigacja

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018 SP | Osiągnięcia uczniów SP nr 2 w Zagnańsku w sporcie 2017/18 | Osiągnięcia uczniów w konkursach w roku szkolnym 2016/17 | Osiągnięcia sportowe sp rok szkolny 2016/17 | Osiągnięcia sportowe gimnazjum rok szkolny 2016/17 | Sukcesy uczniów Gimnazjum w Zagnańsku w roku szkolnym 2015/2016 | Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zagnańsku   w roku szkolnym 2015/2016 | Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w Zagnańsku w roku szkolnym 2014-2015 | Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zagnańsku w roku szkolnym 2014-2015 | Podsumowanie osiągnięć w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów gim w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia sportowe uczniów SP w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów SP w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/13 | Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2011/2012 | Osiągnięcia uczniów SP w roku szkolnym 2011/2012 | Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011 | Osiągnięcia uczniów w I semestrze 2010/2011 | Osiągnięcia uczniów w r. szk. 2009/2010

Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia sportowe uczniów SP w r. szk. 2013-14

Osiągnięcia sportowe uczniów SP

 

Wojewódzkie

 I  mikołajkowy Turniej Badmintona

A.Zalewska

D.Wikło

II m-ce Filip Piwowarczyk

III m-ce Matusz Jeruzalski

IV m-ce w Wojewódzkich mistrzostwach Młodzieży szkolnej

A.Zalewska

D.Wikło

Oliwia Kocz

Dominika Kołda

IX m-ce w Wojewódzkich Mistrzostwach Młodzieży szkolnej

j.w

Piotr Górzyński

Dariusz Mączka

V m-ce w Finale świętokrzyskiej ligi badmintona

j.w

Piotr Górzyński

Michał Grzybowski

Dariusz Mączka

Filip Piwowarczyk

 

Powiatowe

II m-ce Świętokrzyska Liga Badmintona

j.w

Dariusz Maczka

Michał Grzybowski

Cyprian Papros

Piotr Górzyński

Maciej Błaszczyk

I m-ce w Świętokrzyskiej Lidze Badmintona

VIII mce

j.w

Oliwia Kocz

 

Dominika Kołda

III m-ce w Świętokrzyskiej Lidze Badmintona

j.w

Oliwia Kocz

Dominika Kołda

Aleksandra Zając

Zuzanna Orzechowska

VI m-ce w Świętokrzyskiej Lidze Badmintona

VII m-ce

IX m-ce

j.w

Dariusz Mączka

 

Piotr Górzyński

Michał Grzybowski

I m-ce w Trójboju LA

A.Zalewska

Matylda Szostek

Sara Staniec

Zuzanna Błaszczyk

Lena Wiech

II m-ce w Trójboju LA chłopców

A.Zalewska

Filip Piwowarczyk

Mateusz Jeruzalska

Antoni Stąpór

Patryk Kurek

Maciej Bernatem

Tomasz Szcześniak

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku
    26-050 Zagnańsk ul. Turystyczna 59
  • (41) 31-13-275

Galeria zdjęć