Nawigacja

Osiągnięcia uczniów w konkursach w roku szkolnym 2016/17 | Osiągnięcia sportowe sp rok szkolny 2016/17 | Osiągnięcia sportowe gimnazjum rok szkolny 2016/17 | Sukcesy uczniów Gimnazjum w Zagnańsku w roku szkolnym 2015/2016 | Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zagnańsku   w roku szkolnym 2015/2016 | Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w Zagnańsku w roku szkolnym 2014-2015 | Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zagnańsku w roku szkolnym 2014-2015 | Podsumowanie osiągnięć w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów gim w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia sportowe uczniów SP w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów SP w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/13 | Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2011/2012 | Osiągnięcia uczniów SP w roku szkolnym 2011/2012 | Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011 | Osiągnięcia uczniów w I semestrze 2010/2011 | Osiągnięcia uczniów w r. szk. 2009/2010

Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia uczniów SP w roku szkolnym 2011/2012

Tytuł Laureata roku szkolnego  2011/2012 uzyskał Patryk Cedro i otrzymał nagrodę im. Stanisława Kubickiego

Ogólnopolskie

 

Rodzaj osiągnięć

Nauczyciel/opiekun

Nazwisko i imię ucznia

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Anna Lis

Maria Strzelec

Udział w Ogólnopolskim Kangurku matematycznym

Halina Starz, Joanna Dudkowska

Beata Barańska, Maciej Błaszczyk, Magdalena Sosnowska,Piotr Górzyński, Dariusz Mączka, Kacper Chrzanowski

Udział w XXVIII Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci                            i Młodzieży

Grażyna Mazurkiewicz

Julia Szechnicka

 

 

Wojewódzkie

 

 

Laureat Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

Henryka Górzyńska

Patryk Cedro

 

Laureat IX Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych

Anna Gębska

Agnieszka Raczyńska

Patryk Cedro

 

 

Powiatowe

 

 

 

Rodzaj osiągnięć

Nauczyciel/opiekun

Nazwisko i imię ucznia

 

Udział w etapie rejonowym Konkursu Humanistycznego kl.VI

 

Iwona Ratajek-Kolasa

Wojciech Dudkowski

Udział w Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym

Ewelina Kundera

Maria Strzelec

Udział w Konkursie Humanistycznym

 

Ewelina Kundera

Maria Strzelec

Laureat XVI Międzyszkolnego Konkursu z języka angielskiego

Piotr Radzewicz

Wojciech Dudkowski

Udział w XVI Międzyszkolnym Konkursie z języka angielskiego

Piotr Radzewicz

Maria Strzelec

Udział w Konkursie Humanistycznym

Ewelina Kundera

Maria Strzelec

Udział w Konkursie Biblijnym – etap rejonowy

Henryka Górzyńska

Wojciech Dudkowski

Michał Kuźma

Patryk Cedro

 

 

Gminne

 

 

 

Rodzaj osiągnięć

Nauczyciel/opiekun

Nazwisko i imię ucznia

Konkurs plastyczny „Dorzecze Bobrzy – moja mała ojczyzna”

 

Jolanta Regucka

Tobiasz Studniarski

I miejsce w biegu na orientację

 

Kacper Dachowski, Filip Kociełkiewicz, Michał Kuźma, Jakub Patalita, Konrad Wawrzeńczyk

 

I miejsce w Przeglądzie Małych Form Teatralnych

Piotr Radzewicz

Bartek Jasek, Michalina Olesińska, Kataryna Długosz, Julia Dąbrowska, Julia Wojtowicz, Katarzyna Zapała, Maria Strzelec, Weronika Tofil, Maciej Michalski, Joanna Tokarczyk

 

II miejsce w Gminnych Drużynowych Biegach Przełajowych

Dorota Wikło

Paweł Ślewa, Bartosz Krzciuk, Norbert Sochacz, Łukasz Tokarczyk, Mateusz Tymborowski

 

II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej

Dorota Wikło

Norbert Sochacz, Łukasz Tokarczyk, Bartosz Krzciuk, Bartosz Pisiakowski, Filip Wiatkowski

 

 

I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

Dorota Wikło

Norbert Sochacz, Filip Wiatkowski

 

 

III miejsce w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw

Dorota Wikło

Norbert Sochacz, Łukasz Tokarczyk, Mateusz Tymborowski, Bartosz Krzciuk

I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej

Dorota Wikło

Norbert Sochacz, Lukasz Tokarczyk, Filip Wiatkowski, Bartosz Pisiakowski, Kacper Dąbrowski, Jakub Gębski, Jakub Spiechowicz, Paweł Ślewa, Konrad Wawrzeńczyk

II miejsce w Gminnym Czwórboju LA

Dorota Wikło

Paweł Ślewa  Bartosz Krzciuk

Norbert Sochacz

Łukasz Tokarczyk

Mateusz Tymborowski

Konrad Wawrzeńczyk

- Filip Wiatkowski

 

Szkolne

 

Rodzaj osiągnięć

Nauczyciel/opiekun

Nazwisko i imię ucznia

I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym

Halina Starz

Wojciech Dudkowski

Beata Barańska

Jakub Matla

Wojciech Dudkowski

Małgorzata Ślefarska

Aleksandra Zając

Dominika Jędrzejczyk

II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym

Agnieszka Kalemba

Aleksandra Szcześniak

Michał Kuźma

Małgorzata Ludwinek

Maria Strzelec

III miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym

Halina Starz

Krzysztof Mola

Oskar Majecki

Julia Szechnicka

Wiktor Wilczyński

I miejsce w konkursie plastycznym „Miś z mojej ulubionej bajki”

Agnieszka Kalemba

Oliwia Moćko

II miejsce w konkursie plastycznym „Miś z mojej ulubionej bajki”

Agnieszka Kalemba

Amelia Dąbrowska

III miejsce w konkursie plastycznym „Miś z mojej ulubionej bajki.

Agnieszka Kalemba

Weronika Krzyżak, Wiktoria Szcześniak, Joanna Telejko

Jakub Matla

 

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Miś z mojej ulubionej bajki”

Agnieszka Kalemba

Lena Wiech

Aleksandra Kuźma

I miejsce w konkursie recytatorskim „W krainie Brzechwy i Tuwima”

Agnieszka Kalemba

Weronika Krzyżak, Zuzanna Kozieł

II miejsce w konkursie recytatorskim „W krainie Brzechwy i Tuwima”

Agnieszka Kalemba

Damian Zieliński

I miejsce w konkursie recytatorskim „W krainie Brzechwy i Tuwima”

Agnieszka Kalemba

Tobiasz Studniarski, Wiktoria Szcześniak

Kacper Chrzanowski

I miejsce w konkursie plastycznym „Ozdoba Wielkanocna”

Agnieszka Kalemba

Marcel Kudzia, Magdalena Krzciuk, Damian Zieliński

II miejsce w konkursie plastycznym „Ozdoba Wielkanocna”

Agnieszka Kalemba

Joanna Telejko, Weronika Krzyżak

III miejsce w konkursie plastycznym „Ozdoba Wielkanocna”

Agnieszka Kalemba

Zuzanna Kozieł

I miejsce w konkursie plastycznym „Złota, polska jesień”

Agnieszka Kalemba

Wioletta Cedro, Marcelina Tofil

III miejsce w konkursie plastycznym „Złota Polska Jesień”

Agnieszka Kalemba

Piotr Górzyński

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Złota Polska Jesień”

Agnieszka Kalemba

Damian Molenda

Zofia Palus

Sara Staniec

Matylda Szostek

II miejsce w konkursie plastycznym „Portret Mikołaja”

 

Jolanta Regucka

Amelia Dąbrowska, Olaf Braun

III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim w krainie poezji J.Brzechwy i J.Tuwima

Jolanta Regucka

Aleksandra Jończyk

Beata Barańska

Wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim w krainie poezji J.Brzechwy i J.Tuwima

 

Jolanta Regucka

Matylda Szostek

III miejsce w konkursie plastycznym „Wielkanocne symbole”

Agnieszka Kalemba

Mateusz Gil

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Wielkanocne symbole”

Agnieszka Kalemba

Kacper Sobeirajski

Sara Staniec

Lena Wiech

III miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym

 

Agnieszka Kalemba

Krzysztof Mola

II miejsce w konkursie plastycznym „Wielkanocne symbole”

Agnieszka Kalemba

Julia Koronowicz

III miejsce w konkursie plastycznym „Portret Mikołaja”

Agnieszka Kalemba

Julia Koronowicz

Wyróżnienie w konkursie bibliotecznym „Opowiadanie wigilijne”

Grażyna Mazurkiewicz, Halina Starz,

Joanna Dudkowska

Julia Koronowicz,

Beata Barańska,

Mateusz Gębski

Filip Kwiatkowski

Kataryna Ozimek

Eryk Żak

Aleksandra Szcześniak

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mój dom”

Joanna Dudkowska

Klaudia Tusie

Jakub Matla

I miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd Tradycyjnych

Henryka Górzyńska

Maria Jamioł

I miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w języku angielskim

Piotr Radzewicz

Maria Jamioł

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku
    26-050 Zagnańsk ul. Turystyczna 59
  • (41) 31-13-275

Galeria zdjęć