Nawigacja

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018 SP | Osiągnięcia uczniów SP nr 2 w Zagnańsku w sporcie 2017/18 | Osiągnięcia uczniów w konkursach w roku szkolnym 2016/17 | Osiągnięcia sportowe sp rok szkolny 2016/17 | Osiągnięcia sportowe gimnazjum rok szkolny 2016/17 | Sukcesy uczniów Gimnazjum w Zagnańsku w roku szkolnym 2015/2016 | Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zagnańsku   w roku szkolnym 2015/2016 | Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w Zagnańsku w roku szkolnym 2014-2015 | Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zagnańsku w roku szkolnym 2014-2015 | Podsumowanie osiągnięć w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów gim w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia sportowe uczniów SP w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów SP w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/13 | Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2011/2012 | Osiągnięcia uczniów SP w roku szkolnym 2011/2012 | Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011 | Osiągnięcia uczniów w I semestrze 2010/2011 | Osiągnięcia uczniów w r. szk. 2009/2010

Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia uczniów w r. szk. 2009/2010

Od kilku lat w naszej szkole wręczane są puchary Dyrektora dla najlepszego ucznia i najlepszego sportowca.
                           W roku szkolnym 2009/2010 wyróżnienia  otrzymali:

 

Tomasz Dudkowski  - tytuł Prymusa Absolwenta Gimnazjum i nagrodę im. Stanisława Kubickiego
Natalia Chmielewska - tytuł Prymusa Absolwenta SP i nagrodę im. Stanisława Kubickiego
Grzegorz Imiołek - puchar Sportowca Roku Gimnazjum
Marta Moćko - puchar Sportowca Roku Gimnazjum
Bartłomiej Grabowski - puchar Sportowca Roku SP

                                Osiągnięcia uczniów :
 - Tomasz Dudkowski – laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego (opiekun M. Dąbrowska), finalista konkursów wojewódzkich z języka angielskiego (opiekun P. Radzewicz), matematyki (opiekun A. Wodecka) i geografii (opiekun S. Grudzień)
- Piotr Kościuszko - finalista wojewódzkiego konkursu z matematyki (opiekun A. Wodecka)
- Natalia Chmielewska - finalistka wojewódzkiego konkursu humanistycznego (opiekun M. Litwińska, H. Dolezińska)
- Klaudia Mikulska - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „G jak gaz ziemny” – op. A. Gębska
- Tomasz Dudkowski - II miejsce w ogólnopolskim konkursie o życiu i twórczości F. Chopina, zakwalifikował się do konkursu międzynarodowego
-
 XVI m-ce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Piłki Siatkowej chłopców – op. S. Jończyk
- I miejsce w Województwie w Ogólnopolskim Konkursie „Eko – Planeta” Sylwia Bracha (IIIb) op. A. Piskulak
- Ogólnopolski Konkurs j. angielskiego, wyr. Wojciech Dudkowski op. J. Małecka
- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Maria Strzelec IIIa SP – op. B. Grudzień, A. Gębska
- I m-ce - Aleksandra Zając w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Barwy Lasu” – op. J. Regucka
-  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ozdoba choinkowa” - Julia Adwent – op. J. Regucka
- wyróżnienie w polsko – ukraińskim konkursie fizycznym „Lwiątko 2010” - Piotr Kościuszko – op. M. Dąbrowska
- III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Świętokrzyska kartka świąteczna” ucz. E. Tokarczyk kl. IIc –  op. A. Gębska
- I miejsce w konkursie o Chopinie - zespół uczniów Tomasz Dudkowski, Barbara Majcherczyk, Marta Dudzic, op.   D.Konicki
- finał wojewódzki konkursu Ekozespołów - op. A. Piskulak
- T. Dudkowski został laureatem II Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, II miejsce w III Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej  op. A. Piskulak
- II miejsce w konkursie wojewódzkim „Ekologia, i Region w którym żyjemy”, op. A. Piskulak
- II m-ce w Konkursie Poezji i Recytacji im. K. Wojtyły w Porzeczu – etap wojewódzki op. B. Musiał, A. Lisowska (ucz. W. Milcarz)
- I m-ce w Konkursie „Nasi patroni – Historie Świętych” ucz. Sebastian Pytka, op. B. Musiał
- udział w finale Konkursu Biblijnego w Kielcach op. B. Musiał
- wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Ach, Świętokrzyskie” ucz. Maria Strzelec – op. A. Kalemba
- wyróżnienie  w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Zdrowe zęby, mocne kości” – Dominika Jędrzejczyk, op. J. Regucka
- I m-ce Dominika Jędrzejczyk, Maja Wójcik w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Ach, Świętokrzyskie” – op. J. Regucka

                              Osiągnięcia sportowe :
- I miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej chłopców, awans do etapu ogólnopolskiego, op. S. Jończyk
- I miejsce w Finale Wojewódzkim Kinder Sport w mini siatkówce chłopców klas piątych, awans do mistrzostw Polski, op. M. Kowalski
- III miejsce w Finale Wojewódzkim Kinder Sport w mini siatkówce chłopców klas piątych, awans do makroregionu, op. M. Kowalski
-
II i III miejsca w Finale Wojewódzkim Kinder Sport w mini siatkówce chłopców kl. VI i awans do makroregionów op. C. Bracha
- II miejsce w Finale Wojewódzkim Szkolnego Związku Sportowego w mini piłce siatkowej chłopców op. C Bracha
- III miejsce w Finale Wojewódzkim Kinder Sport w mini siatkówce
dziewcząt i awans do makroregionów op. A. Jantarski
- I ,III i V miejsce w
Finale Wojewódzkim organizowanym przez WKSiRw mini siatkówce  chłopców klas V op. M. Kowalski
- II i V miejsce w
Finale Wojewódzkim organizowanym przez WKSiRw mini siatkówce  chłopców klas VI op. C. Bracha
- II miejsce w
Finale Wojewódzkim organizowanym przez WKSiRw mini siatkówce  chłopców klas IV op. D. Wikło
-
V i VI miejsce w Finale Wojewódzkim Kinder Sport w mini siatkówce chłopców klas czwartych op. D. Wikło
- dwa II miejsca i cztery III w Wojewódzkich Finałach Lekkoatletycznych – op. M. Jantarska
- I miejsce  w rzucie oszczepem, w skoku w dal i w skoku wzwyż op. M. Jantarska
- II miejsce w biegu na 300m – op. M. Jantarska
- dwa razy III miejsce w biegu na 600m i w drużynowych zawodach LA – op. M. Jantarska
- w mistrzostwach województwa w lekkiej atletyce: II i III miejsce w skoku wzwyż, V m. w biegu na 300 m, VI i IX m. w skoku w dal, op. C Bracha
- VIII miejsce w Mistrzostwach Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym - w Wojewódzkich "Czwartkach Lekkoatletycznych": II i V m. w skoku wzwyż, III i VI i X m. w rzucie piłeczką palantową, III i VIII m.
w biegu  na 300 m, III m. w biegu na 60 m, IV i VII m. w skoku w dal, VI m. w biegu na 1000 m op. C. Bracha
- VII m-ce w Finale Wojewódzkim w  trójboju LA w kategorii chłopców klas IV op. D. Wikło
- w Wojewódzkich "Czwartkach Lekkoatletycznych": VI miejsce w rzucie piłeczką palantową - B. Pisiakowski, VII miejsce - D. Olszacki, op. D. Wikło 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku
    26-050 Zagnańsk ul. Turystyczna 59
  • (41) 31-13-275

Galeria zdjęć