Nawigacja

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018 SP | Osiągnięcia uczniów SP nr 2 w Zagnańsku w sporcie 2017/18 | Osiągnięcia uczniów w konkursach w roku szkolnym 2016/17 | Osiągnięcia sportowe sp rok szkolny 2016/17 | Osiągnięcia sportowe gimnazjum rok szkolny 2016/17 | Sukcesy uczniów Gimnazjum w Zagnańsku w roku szkolnym 2015/2016 | Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zagnańsku   w roku szkolnym 2015/2016 | Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w Zagnańsku w roku szkolnym 2014-2015 | Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zagnańsku w roku szkolnym 2014-2015 | Podsumowanie osiągnięć w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów gim w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia sportowe uczniów SP w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów SP w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/13 | Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2011/2012 | Osiągnięcia uczniów SP w roku szkolnym 2011/2012 | Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011 | Osiągnięcia uczniów w I semestrze 2010/2011 | Osiągnięcia uczniów w r. szk. 2009/2010

Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia sportowe gimnazjum rok szkolny 2016/17

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w Zagnańsku w sporcie

Nazwa zawodów

Zasięg/ organizator

Osiągnięcia

Imię i nazwisko opiekuna

Nazwa osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Ogólnopolski Turniej Badmintona Młodzików

Warszawa 2017

Ogólnopolski

Akademia Badmintona Roberta Mateusiaka

 Dorota Wikło

 Anna Zalewska

Oliwia Kocz

I miejsce w grze podwójnej

II miejsce w grze mieszanej

III miejsce w grze pojedynczej

Ogólnopolski Turniej Badmintona kat. U-15

Ogólnopolski Świętokrzyski Związek Badmintona

 Dorota Wikło

 Anna Zalewska

Oliwia Kocz

II miejsce w grze podwójnej

III miejsce w grze pojedynczej

Ogólnopolski Festiwal Badmintona

Ogólnopolski Ministerstwo Sportu i Turystyki,

Świętokrzyski Związek Badmintona

 Dorota Wikło

 Anna Zalewska

Oliwia Kocz

II miejsce w grze pojedynczej

Kat U-15

Ogólnopolski Turniej Juniorów, Młodzików Młodszych

Ogólnopolski Świętokrzyski Związek Badmintona

 Dorota Wikło

 Anna Zalewska

Oliwia Kocz

II miejsce w grze podwójnej

III miejsce w grze pojedynczej

Ogólnopolskie drużynowe Mistrzostwa Polski

Ogólnopolski

Polski Związek Badmintona

Świętokrzyski Związek Badmintona

 Dorota Wikło

 Anna Zalewska

Oliwia Kocz

IV miejsce w Polsce – drużynowo województwo świętokrzyskie

Ogólnopolski Turniej Badmintona kat. U-15

Zamość 2017r

Ogólnopolski

Polski Związek Badmintona

 Dorota Wikło

 Anna Zalewska

Antoni Strzelec

III miejsce w grze podwójnej

Mistrzostwa Województwa kat. Młodzik Młodszy

Województwo Świętokrzyski Związek Badmintona

 Dorota Wikło

 Anna Zalewska

Oliwia Kocz

I miejsce w grze pojedynczej

 

Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego,

kat. U -13

Województwo Świętokrzyski Związek Badmintona

Dorota Wikło

 Anna Zalewska

Antoni Strzelec

III miejsce w grze podwójnej

III miejsce w grze pojedynczej

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Województwo

Szkolny Związek Sportowy,

Świętokrzyski Związek Badmintona

 Dorota Wikło

 Anna Zalewska

V miejsce

Mistrzostwa Województwa

Antoni Strzelec, Michał Kondrak, Filip Piwowarczyk

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Województwo

Szkolny Związek Sportowy,

Świętokrzyski Związek Badmintona

 Dorota Wikło

 Anna Zalewska

II miejsce

Mistrzostwa Województwa

Oliwia Kocz, Karolina Kurek

 

Świętokrzyska Liga Badmintona

Województwo

Świętokrzyski Związek Badmintona

 Dorota Wikło

 Anna Zalewska

Finał wojewódzki

V miejsce

 Antoni Strzelec,

XII miejsce            Filip Piwowarczyk

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

Województwo

Szkolny Związek Sportowy

Sylwester Jończyk

I miejsce w pchnięciu kulą

Wiktor Wilczyński

I miejsce w skoku         w dal

Wiktor Wilczyński

 

Łódzko Świętokrzyskie Mistrzostwa Województwa Młodzików

Województwo

Świętokrzyski Związek Badmintona

 Dorota Wikło

 Anna Zalewska

Antoni Strzelec

III miejsce w grze pojedynczej

Gminny turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

Gmina

 Małgorzata Jantarska

I miejsce

Dominika Kołda

Dominika Wójcicka

Małgorzata Ludwinek

Klaudia Knez

Maria Mazur

Weronika Kapuścińska

Daria Makuch

Karolina Kurek

Turniej Piłki Siatkowej chłopców

Gmina, rejon

Szkolny Związek Sportowy

 Sylwester Jończyk

I miejsce w gminie

II miejsce w rejonie

Dominik Knez Bartłomiej Tuz

Jakub Jama

Kacper Kiniorski

Eryk Żak

Wiktor Wilczyński

Michał Grzybowski

Piotr Jakubczyk

Michał Sztandera

Maciej Jonko

Turniej Piłki Nożnej chłopców

Gmina

Szkolny Związek Sportowy

 Sylwester Jończyk

I miejsce w gminie Dominik Knez

Sebastian Urbanowski

Michał Kondrak

Bartłomiej Tuz

Jakub Jama

Kacper Kiniorski

Oliwier Sobczyk

Daniel Kopeć

Jakub Reczyński

Eryk Żak

Wiktor Wilczyński

Michał Grzybowski

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP i G  w Kostomłotach

Międzyszkolny

 Sylwester Jończyk

III miejsce

Dominik Knez

Sebastian Urbanowski

Michał Kondrak

Bartłomiej Tuz

Jakub Jama

Kacper Kiniorski

Oliwier Sobczyk

Daniel Kopeć

Jakub Reczyński

Eryk Żak

Wiktor Wilczyński

Michał Grzybowski

Noworoczny Turniej            o Puchar Dyrektora ZSP,P iG w Zagnańsku

Międzyszkolny

 Sylwester Jończyk

II miejsce

Dominik Knez

Sebastian Urbanowski

Michał Kondrak

Bartłomiej Tuz

Jakub Jama

Kacper Kiniorski

Oliwier Sobczyk

Daniel Kopeć

Jakub Reczyński

Eryk Żak

Wiktor Wilczyński

Michał Grzybowski

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku
    26-050 Zagnańsk ul. Turystyczna 59
  • (41) 31-13-275

Galeria zdjęć