Nawigacja

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018 SP | Osiągnięcia uczniów SP nr 2 w Zagnańsku w sporcie 2017/18 | Osiągnięcia uczniów w konkursach w roku szkolnym 2016/17 | Osiągnięcia sportowe sp rok szkolny 2016/17 | Osiągnięcia sportowe gimnazjum rok szkolny 2016/17 | Sukcesy uczniów Gimnazjum w Zagnańsku w roku szkolnym 2015/2016 | Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zagnańsku   w roku szkolnym 2015/2016 | Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w Zagnańsku w roku szkolnym 2014-2015 | Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zagnańsku w roku szkolnym 2014-2015 | Podsumowanie osiągnięć w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów gim w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia sportowe uczniów SP w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów SP w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum w r. szk. 2013-14 | Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/13 | Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2011/2012 | Osiągnięcia uczniów SP w roku szkolnym 2011/2012 | Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011 | Osiągnięcia uczniów w I semestrze 2010/2011 | Osiągnięcia uczniów w r. szk. 2009/2010

Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w Zagnańsku w roku szkolnym 2014-2015

Sukces uczniów Gimnazjum w Zagnańsku w roku szkolnym 2014/2015

 

Tabela 12.  Konkursy Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

 

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia-opiekuna

Nazwa osiągnięcia

Imię i nazwisko opiekuna

Konkurs Matematyczny

Patryk Cedro

op.Anna Gębska

Małgorzata Dąbrowska

laureat

 

Konkurs Historyczny

Patryk Cedro

Michał Kuźma

Op. Mirosława Litwińska

laureat

 

Konkurs Historyczny

Wojciech Dudkowski op.Mirosława Litwińska

finalista

 

Konkurs Geograficzny

Jakub Borek

op.Stefan Grudzień

finalista

 

XII Wojewódzki

Konkurs Języka Polskiego

Patryk Cedro

Wojciech Dudkowski        Michał Kuźma

Op. Ewelina Kundera

Beata Wojtiuk - Ślęk

finaliści

 

 

 

Tabela 13. Inne konkursy i przeglądy.

 

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa osiągnięcia

Imię i nazwisko opiekuna

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny”

Patryk Cedro

 

Op. Anna Gębska

wyróżnienie

 

„Szkoła zawodowa – mój wybór” zorganizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z kuratoriami oświaty.

Karolina Gała,

Katarzyna Kołda,

Małgorzata Pytka,

Nikola Zakrzewska

Karolina Starz,

Małgorzata Ślefarska.

 

Op.Anna Gębska

 

 

 

I miejsce

 

 

 

II miejsce

 

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Uniwersytetu Jagiellońskiego

Katarzyna Długosz

Oliwie Sobczyk

 

Op. Dorota Starz

 

wyróżnienie

wyróżnienie

 

Konkurs kolęd i piosenek świątecznych w języku obcym

Oskar Majecki

 

Maria Jamioł

 

 

Piotr Radzewicz

Paulina Baran

Aleksandra Zagórska

 

Op. Dorota Starz

 

 I miejsce

 

II miejsce

 

 

Szkolny Konkurs Biblijny

Michał Kondrak

 

 Op.Bożena Musiał

I miejsce

 

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

 

Jula Adwent

Andżelika Lisowska

Oskar Majecki

 

 Op.Bożena Musiał

Henryka Górzyńska

 

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

 

 

Szkolny Konkurs Szopek

Aleksandra Sikora

Weronika Dachowska

 

Op.Bożena Musiał Henryka Górzyńska

 

 

I miejsce

II miejsce

 

 

 

 

Szkolny Konkurs Czytania Tekstów w języku niemieckim

Roksana Gołębiowska

Wiktor Wilczyński

Maciej Jonko

 

 

Op.Paulina Bolmińska – Baran

 

 

 

Międzyszkolny Przegląd talentów językowych ”I’ve got an Eng;ish Talent|”

Szkolny grupa teatralna „Lucky Eighteen”:Roksana Gołębiowska, Oliwier Sobczyk, Wiktor Wilczyński, Klaudia Sikora, Kinga Wiatr, Kacper Kiniorski, Karina Szymkiewicz, Maja Wójcik, Julia Adwent, Michał Kondrak, Wiktoria Górzyńska, Michał Dąbrowski, Joanna Tokarczyk, Michalina Olesińska, Wiktoria Zawrzykraj,, DOMINIKA Jasek, Katarzyna Długosz, Luiza Kozieł,

 

Op. Dorota Starz

Sylwia Maksymowicz - Jończyk  Anna Gębska

I miejsce

 

 

 

Tabela 14. Sukcesy sportowe uczniów.

 

Nazwa zawodów/

Organizator

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa osiągnięcia

Imię i nazwisko opiekuna

Świętokrzyska Liga Badmintona Szkół Gimnazjalnych

ŚZBad. Kielce, UKS „Tęcza” Zagnańsk/   Gim.

Natalia Kołda IIB

Julia Szechnicka IIb

Dominika Kołda IA

Zuzanna Orzechowska IA

Monika Skóra IIIA

Michał Wróblewski IIIB

Jakub Wróblewski IIIB

Bartłomiej Jasek IIA

 

Op.Dorota Wikło

Anna Zalewska

II miejsce w

powiecie - drużynowo

 

 

Zawody w piłce siatkowej dziewcząt/

SZS Kielce

 

 

 

Sara Zagnińska, Patrycja Konieczna, Julia Kita, Wiktoria Moćko, Dominika Zagdańska, Kamila Wojtasik, Magdalena Słomnicka, Angelika Lisowska, Monika Skóra, Klaudia Cedro,

 

Op.Małgorzata Jantarska

I miejsce w gminie

III miejsce w rejonie

IV miejsce w powiecie

 

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Finał Wojewódzki w Drużynowym Turnieju Badmintona Szkół Gimnazjum/Wojewódzki Związek Sportu Szkolnego,

Bartłomiej Jasek IIa gim.

Jakub Wróblewski kl.IIIb

 

Julia Szechnicka IIb

Natalia Kołda kl. IIb

 

Op.Anna Zalewska

Dorota Wikło

 

 

III miejsce w województwie

 

IV miejsce w województwie

 

.

Finał Swiętokrzyskiej Ligi Badmintona/

 

Świętokrzyski Związek Badmintona

UKS „Tęcza” Zagnańsk

Natalia Kołda IIb

 

Dominika Kołda Ia

Julia Szechnicka IIb

Aleksandra Zając Ib

 

 

Jakub Wróblewski IIIb gim.

Michał Wróblewski IIIb gim.

Bartłomiej Jasek IIa gim.

Adam Soczomski IIIa gim.

 

Op.Anna Zalewska

Dorota Wikło

 

IV miejsce w województwie

(III miejsce w powiecie)

 

 

V miejsce w województwie

(II miejsce w powiecie)

 

 

 

Turniej Mikołajkowy     w Piłce Siatkowej chłopców Gimnazjum w Masłowie

Norbert Sochacz

Konrad Wawrzeńczyk

Bartłomiej Jasek

Jakub Wójcik

Dominik Chaba

Aleksander Zagnański

Marcin Chłopek

 

Op.Sylwester Jończyk

II miejsce

 

 

Turniej Powiatowy               w piłce siatkowej chłopców/ Szkolny Związek Sportowy

Norbert Sochacz

 

Konrad Wawrzeńczyk

Bartłomiej Jasek

Jakub Wójcik

Dominik Chaba

Aleksander Zagnański

Marcin Chłopek

Op.Sylwester Jończyk

 

II miejsce

 

Turniej Gminny w piłce nożnej chłopców /

Szkolny Związek Sportowy

Jakub Wójcik

Dominik Chaba

Bartłomiej Domeradzki

Norbert Sochacz

Konrad Wawrzeńczyk

Dawid Piotrowski

Lukasz Tokarczyk

Michał Kużma

Adam Soczomski

Op.Cezary Bracha

 

II miejsce

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku
    26-050 Zagnańsk ul. Turystyczna 59
  • (41) 31-13-275

Galeria zdjęć