Rok Szkolny 2014/15

Kiermasz Wielkanocny

Na kilka dni przed świętami, w naszej szkole został zorganizowany Kiermasz Wielkanocny. Dzieci i młodzież z naszej placówki wykonały  różnego rodzaju ozdoby świąteczne: pisanki, stroiki, baranki świąteczne, kurczaczki oraz kartki wielkanocne. Kolorowe ozdoby świąteczne wyjątkowe, niepowtarzalne
i ręcznie robione cieszyły się dużym powodzeniem wśród rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz młodzieży. Zebrane pieniądze zostały przekazane na leczenie ucznia naszej szkoły.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, pomoc i udział w kiermaszu.

Szczególne podziękowania dla pani Edyty Mazurkiewicz i Agaty Grabowskiej oraz dla uczniów: Klaudii Sikory, Kingi Wiatr, Roksany Gołębiowskiej, Bartka Jaska, Weroniki Tofil, Małgorzaty Ślefarskiej, Karoliny Starz oraz Julii Szechnickiej.