Rok Szkolny 2014/15

XV EDYCJA „GÓRY GROSZA”

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum wzięły udział w akcji „Góra Grosza”, organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM z siedzibą w Warszawie. W dniach 24 listopada – 5 grudnia uczniowie naszej szkoły zbierali drobne monety. Głównym celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Akcji ta  ma uświadomić uczniom, że oddając jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej.

Dziękuję wszystkim klasom wraz z wychowawcami za zaangażowanie.

Paulina B.B.                 zobacz zdjęcia