Nowe logo

W piątek, 25 listopada zakończyło się, trwające cały tydzień głosowanie na najlepsze logo projektu Comenius. Ogółem w głosowaniu uczestniczyło 90265 osób z krajów partnerskich. Na  logo zaprojektowane przez Marysię Strzelec z klasy Va zagłosowało  59165 zainteresowanych, co dało nam pierwsze miejsce. Nasze logo pojawi się na koszulkach uczestników projektu Comenius w Polsce, Portugalii, Bułgarii, Turcji i Włoszech.

Z ostatniej chwili! W związku z rezygnacją Dominiki Jeruzalskiej, która została wytypowana do wyjazdu do Turcji, jej miejsce zajmie Marysia Strzelec, zwyciężczyni w konkursie na logo w naszej szkole oraz logo krajów partnerskich. Serdecznie gratulujemy!