Nawigacja

Nowy Comenius Strona Comenius Nowe logo Wolontariusze z Polski i Turcji w Zagnańsku Konkursy i wyjazd do Turcji Wolontariusze z Macedonii i Turcji w naszej szkole Konkurs Turcja w krajobrazach Dzień Turecki - zaproszenie Konkursy Turcja Dzień Turecki Konkurs plastyczny Regulamin wyjazdów programu Comenius Podsumowanie pracy w I semestrze Zdjęcia z ostatniego pobytu w Turcji Pozdrowienia z Bułgarii Comenius w Portugalii Dzień Włoski Konferencja Comenius Wolontariuszki z Chin i Słowacji w naszej szkole Dzień Włoski - zapowiedź Dzień Włoski Echa wizyty uczniów I Społecznej SP w naszej szkole Styczeń miesiącem spotkań z Szewczykiem Dratewką

Comenius

Nowe logo

W piątek, 25 listopada zakończyło się, trwające cały tydzień głosowanie na najlepsze logo projektu Comenius. Ogółem w głosowaniu uczestniczyło 90265 osób z krajów partnerskich. Na  logo zaprojektowane przez Marysię Strzelec z klasy Va zagłosowało  59165 zainteresowanych, co dało nam pierwsze miejsce. Nasze logo pojawi się na koszulkach uczestników projektu Comenius w Polsce, Portugalii, Bułgarii, Turcji i Włoszech.

 

Z ostatniej chwili! W związku z rezygnacją Dominiki Jeruzalskiej, która została wytypowana do wyjazdu do Turcji, jej miejsce zajmie Marysia Strzelec, zwyciężczyni w konkursie na logo w naszej szkole oraz logo krajów partnerskich. Serdecznie gratulujemy!

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku
    26-050 Zagnańsk ul. Turystyczna 59
  • (41) 31-13-275

Galeria zdjęć