English Teaching

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Rodzice!

Zapraszamy  do  udziału  w   konkursie plastycznym

programu English Teaching

finansowanego  z  Polsko – Amerykańskiej Fundacji

Wolności, którego Realizatorem          jest  Nidzicka

Fundacja Rozwoju „Nida”

Temat pracy :

„Bajka  pt. Czerwony Kapturek

widziana oczami dziecka”

Cele:

Rozwijanie zainteresowań plastycznych i wyobraźni twórczej dzieci.

Inspirowanie do pracy twórczej.

Wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik    plastycznych.

Rozwijanie kompetencji językowych poprzez układanie dialogu w języku angielskim.

Pragniemy zaproponować Państwu współpracę w ramach konkursu plastycznego, który jest kontynuacją akcji „ Cała gmina czyta dzieciom po angielsku”.

Do konkursu prosimy składać rysunki wykonane dowolną techniką  (akwarele, kredki, tusz, kolorowy papier itp.) w formacie A3Bajka musi zawierać krótki tekst w formie dialogu w języku angielskim. Konkurs ogłoszony jest w dwóch kategoriach wiekowych: 4 - 6 oraz 7 -9. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić wyłącznie jedną pracę. Uczestnicy odpowiadają za autentyczność  prac.

Wystawa prac z przyznaniem nagród za I, II i III miejsca oraz trzy wyróżnienia dla każdego poziomu  zostanie zaprezentowana podczas wystawienia bajki o Czerwonym Kapturku w ZSPnr2,PiG w Zagnańsku. Prace konkursowe prosimy składać do anglistów w każdej ze szkół współpracujących z programem, które następnie zostaną przekazane do siedziby szkoły w Zagnańsku.

Termin nadsyłania prac upływa 12 stycznia 2013 roku.

Prace oceniać będzie niezależna Komisja Konkursowa powołana przez Organizatorów.

Każda praca powinna być podpisana imieniem, nazwiskiem, wiekiem uczestnika  i  nazwą szkoły.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb projektu. Dane osób uczestniczących w konkursie będą wykorzystane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883), dla celów przeprowadzenia konkursu.

Niniejszy regulamin zostanie udostępniony na stronach internetowych   http://zszagnansk.edupage.org  oraz  www.szkolatumlin.pl

Kryteriami oceny prac konkursowych będą:

- trafność doboru tematu pracy,

- oryginalność, pomysłowość,

- estetyka wykonania pracy,

- walory artystyczne: kompozycja, gama kolorystyczna, technika wykonania,

- poprawność językowa,

- właściwy dobór słownictwa

Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.

Zapraszamy serdecznie do współpracy, na ewentualne pytania chętnie odpowiemy.

Dorota Starz  ZSPnr2, PiG w Zagnańsku

Luiza Dajczer  ZSP,PiG w Tumlinie