English Teaching

Zaproszenie dla szkół

W związku z otrzymaniem dotacji z Polsko -Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego realizatorem jest Nidzicka Fundacja „Nida” w wysokości 11700 zł jaką przyznano Szkole  Podstawowej  nr2 w Zagnańsku zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich szkół i przedszkoli w gminie Zagnańsk o wsparcie inicjatywy i udział  w proponowanych w programie przedsięwzięciach.

Projekt składa się z trzech etapów.

1. Akcja „Cała gmina czyta dzieciom po angielsku” adresowana do wszystkich przedszkoli i klas I -III w gminie Zagnańsk
  2. Konkurs plastyczny : Bajka pt. „Czerwony Kapturek” widziana oczami dziecka  przeznaczony również dla wszystkich przedszkoli i klas I -III w gminie.
  3. Przygotowanie i wystawienie bajki o Czerwonym Kapturku skierowane do uczniów z klas IV -VI ze szkół w ZSPnr2,PiG  w Zagnańsku i w Tumlinie.

ZSP,PiG w Tumlinie jest głównym partnerem projektu i bierze udział we wszystkich dostępnych  w projekcie akcjach.

Dorota Starz   ZSPnr2,PiG w Zagnańsku