English Teaching

CZERWONY KAPTUREK DLA GOŚCI PROGRAMU COMENIUS

30 kwietnia 2013 r. w związku z wizytą  zagranicznych gości z projektu Comenius w budynku szkoły miał miejsce „Comenius Day” . W program uroczystości wpisał się również spektakl ‘Little Red Riding Hood’ przygotowany w ramach projektu English Teaching finansowany przez PAFW, którego krajowym operatorem jest Fundacja Nida. Uczniowie kolejny raz po mistrzowsku odegrali swoje role w obecności dyrektorów, nauczycieli i uczniów z zaprzyjaźnionych szkół z Turcji, Portugalii, Włoch i Bułgarii, jak również Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Małgorzaty Muzoł, Wójta Gminy Zagnańsk Szczepana Skorupskiego oraz licznych mieszkańców gminy. Dzieci otrzymały gorące brawa za swój występ.
zobacz zdjęcia

Projekt jest finansowany w ramach Programu English Teaching autorstwa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju „NIDA”.