Rok Szkolny 2016/17

DZIEŃ WIOSNY

Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami przygotowała kilka atrakcji na ten dzień. Nasi uczniowie mieli okazję zobaczyć egzotyczne gady. A to wszystko za sprawą Pana Michała, który ma dość niecodzienne hobby, otóż opiekuje się gadami. Podczas godzinnego spotkania mogliśmy się dowiedzieć wiele ciekawostek z życia tych zwierząt.
Pan Michał w wyjątkowo ciekawy sposób zaprezentował nam kilka swoich pupili. Były to m.in.: kameleon, legwan zielony, pyton tygrysi, agama brodata. Każdy z nas mógł wzbogacić swoją wiedzę o nowe, ciekawe informacje na temat tych zwierząt.
Wiosnę przywitaliśmy również muzycznie. Na długiej przerwie uczniowie pod kierunkiem DJ Grono odśpiewali kilka radosnych piosenek.
Dziękuję Panu Łukaszowi Gronostajowi oraz Pani Marcie Karbowniczek-Szwed za pomoc w zorganizowaniu I Dnia Wiosny.

Paulina Baran