Rok Szkolny 2014/15

Spotkanie z kombatantem

Rada Samorządu Uczniowskiego planując działania na najbliższy rok szkolnych, uwzględniła spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy przez swoje zainteresowania, hobby, wspomnienia bądź przeżycia, zostaną zapamiętani przez naszą młodzież. Taką osobą jest właśnie Pan Jerzy Zawadzki – uczestnik Powstania Warszawskiego. Spotkanie zostało zorganizowane dn. 5 maja z udziałem uczniów i nauczycieli. Dziękuję wszystkim za udział w tej ciekawej, niezapomnianej lekcji historii, a naszym gimnazjalistom za piękną postawę i zachowanie w trakcie spotkania. Zapraszam do przeczytania relacji, która znajduje się na stronie głównej naszej szkoły.

Paulina BB