Rok Szkolny 2014/15

Dzień Europy 2015

Zgodnie z planem pracy Rady Samorządu Uczniowskiego, dn. 7 maja odbył się Dzień Europy, w ramach którego nauczyciele języków obcych zorganizowali konkurs wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych. Członkowie Rady Uczniowskiej również wzięli udział w tym quizie. Dziękuję wszystkim uczniom za ogromne zaangażowanie. Szczególne podziękowania dla uczennic z II B - Wiktorii Niebudek oraz Weroniki Tofil za przygotowanie dekoracji oraz chłopców z II A – Janka Moskala i Kacpra Wiecha za pomoc przy obsłudze sprzętu nagłaśniającego.

Więcej szczegółów na temat tego wydarzenia, można dowiedzieć się zaglądając na stronę główną naszej szkoły.

Paulina BB