Regulamin pracowni multimedialnej

1. Stanowiska komputerowe w pracowni multimedialnej służą wyłącznie do celów edukacyjnych (wyszukiwania potrzebnych materiałów, tworzenia dokumentów szkolnych).
  2. Praca przy komputerze możliwa jest po otrzymaniu zgody nauczyciela – bibliotekarza.
  3. W czasie pracy przy komputerze należy zachować ciszę.
  4. Zabrania się wnoszenia i spożywania posiłków i napojów.
  5. Korzystać można tylko z zainstalowanych programów. Zabrania się instalowania innych programów i dokonywania zmian w już istniejących oprogramowaniach.
  6. Przy jednym stanowisku komputerowym mogą przebywać jednocześnie najwyżej dwie osoby.
  7. Wszelkie uszkodzenia lub nieprawidłowości w pracy komputera należy zgłaszać bibliotekarzowi.
  8. Za wszelkie mechaniczne uszkodzenia sprzętu komputerowego i oprogramowania odpowiada finansowo użytkownik. Jeśli jest niepełnoletni, odpowiedzialność ponoszą rodzice.
  9. Niestosowanie się do punktów regulaminu może skutkować zakazem korzystania z pracowni multimedialnej na okres wskazany przez nauczyciela bibliotekarza.