Rok Szkolny 2021/22

Światowy Dzień Seniora

14 listopada obchodzimy Światowy Dzień Seniora. Z tej okazji Rada Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowała akcję „Kartka dla Seniora”. Chętni uczniowie kl. I-VIII wykonali własnoręcznie kartki z życzeniami wykonane różnymi technikami, które następnie Pan Krzysztof Śmigiel przekazał emerytowanym nauczycielom, Seniorom z Domu Opieki Społecznej oraz Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Zagnańsku. Miejmy nadzieję, że w tak trudnych czasach trwającej pandemii, pozostawania w izolacji społecznej, często z dala od bliskich, kartki naszych uczniów wywołały radość, uśmiech na twarzy oraz wiele wzruszeń.

Dzień Seniora to doskonały powód, aby pamiętać o ludziach starszych i ich rodzinach.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie.