Rok szkolny 2019/20

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

Wrzesień zaczynamy od wyborów do Rady Samorządu Uczniowskiego. W tym roku mieliśmy czterech kandydatów: Julia Grabowska, Amelia Nawara, Kamila Zając i Amelia Michta. Uczennice przygotowały swoje plakaty wyborcze wraz z programem.

Pan Łukasz Gronostaj przygotował karty do głosowania. Każdemu uczniowi przysługiwała jedna. Następnie wszyscy dokonali swojego wyboru, stawiając krzyżyk przy swoim kandydacie. Zgodnie
z regulaminem Samorządu Uczniowskiego została powołana komisja wyborcza, która czuwała nad przebiegiem głosowania. W dalszej kolejności zostały zliczone głosy oraz sporządzony protokół. Komisja
ustaliła skład Rady SU na podstawie liczby oddanych głosów: przewodniczący – osoba, która uzyskała największą liczbę głosów, zastępca przewodniczącego – osoba, która uzyskała drugą w kolejności liczbę głosów, sekretarz - osoba, która uzyskała trzecią w kolejności liczbę głosów.

Oto nasz nowy skład Rady Samorządu Uczniowskiego:

Amelia Nawara kl. VI B – przewodniczący

Julia Grabowska kl. VIII B – z-ca

Amelia Michta kl. V A – sekretarz

Skład komisji wyborczej:

Magdalena Lis, Weronika Żołądek, Julia Zimnicka

Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie i pomoc
w przeprowadzeniu wyborów. Zachęcamy Was do stałej współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe pomysły.