Rok Szkolny 2016/17

Nietypowa lekcja WDŻ

Klasa III A uczestniczyła w ciekawej prelekcji prowadzonej przez Panią Katarzynę Wójcik, która na co dzień pracuje w szpitalu na oddziale ginekologiczno-położniczym. To już kolejne spotkanie z Panią Kasią w naszej szkole. Tym razem opowiadała o naturalnym planowaniu rodziny, jak i o antykoncepcji, relacjach międzyludzkich, trudnych i odpowiedzialnych wyborach. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali wykładu.
W ramach realizowania zadań doradztwa zawodowego zapraszamy naszych rodziców, którzy chcą nam opowiedzieć o swoim zawodzie. Takie spotkania mają na celu wspierać naszych uczniów w dokonywaniu wyboru kierunku dalszego kształcenia, zawodu i planowania kariery zawodowej.
Dziękujemy Pani Dorocie Wikło za ogromne zaangażowanie oraz organizowanie takich spotkań.

Paulina Baran